1%

Szanowni Państwo, Drodzy, Nauczyciele, Rodzice, Przyjaciele Szkoły,

zwracamy się z gorącą prośbą o przekazanie 1% podatku za 2020 r. na Naszą Szkołę. Gwarantujemy, że wpłacone kwoty zostaną dobrze wykorzystane. W tym roku zapoczątkujemy Akcję Szkolny Budżet partycypacyjny. 

Po poznaniu wysokości kwoty, uzyskanej z przekazanego nam 1%, społeczność Szkolna będzie miała szanse zgłoszenia swoich projektów, które mogą zostać sfinansowane z 1%.

Zgłoszone projekty, poddamy pod szkolne głosowanie, w wyniku, którego zostanie wybrany cel, na który Szkoła przeznaczy zebrane pieniądze. W głosowaniu wezmą udział uczniowie naszej Szkoły oraz Nauczyciele.

Jak to zrobić? To proste:

Aby pieniądze z 1% podatku trafiły do Naszej Szkoły należy wypełniając PIT z rozliczeniem za rok 2020 wskazać SPOŁECZNE TOWARZYSTWO OŚWIATOWE, jako organizacją pożytku publicznego zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem  0000012189 w CELU SZCZEGÓŁOWYM należy koniecznie wpisać   SPOŁECZNĄ SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ INTEGRACYJNĄ NR 100 STO oraz w kolejnym polu ZAZNACZYĆ WYRAŻAM ZGODĘ na przekazanie informacji o darczyńcy i celu szczegółowym (dzięki temu pieniądze na pewno trafią do Naszej Szkoły).  

Z góry bardzo dziękujemy! 

O realizacji oraz wynikach głosowania w sprawie Szkolnego Budżetu Partycypacyjnego będziemy informować.

Dyrekcja i Zarząd Szkoły