SPOTKANE Z MISTRZYNIĄ OLIIMPIJSKĄ

SPOTKANE Z MISTRZYNIĄ OLIIMPIJSKĄ

środa, 9 Październik, 2019

SPOTKANE Z MISTRZYNIĄ OLIIMPIJSKĄ

Naszą szkołę odwiedził niezwykły Gość- Anita Włodarczyk- mistrzyni olimpijska i rekordzistka świata w rzucie młotem.  Podczas spotkania dowiedzieliśmy się wielu cennych informacji z życia codziennego sportowca. Trzymaliśmy w ręku medale olimpijskie i młot, który okazał się bardzo ciężkim przedmiotem. Zadawaliśmy pytania, robiliśmy pamiątkowe zdjęcia. Pani Anita Włodarczyk rozdała mnóstwo autografów. Jaką wielką radość sprawi nam oglądanie mistrzostw olimpijskich, wiedząc, że złota medalistka rzutu młotem w Tokio gościła w naszej szkole? Mocno trzymamy kciuki i serdecznie dziękujemy za spotkanie!

Konkurs “Myślę o niebieskich migdałach”.

Konkurs “Myślę o niebieskich migdałach”.

piątek, 22 Maj, 2020

Dnia 22.05 został rozstrzygnięty Ogólnopolski konkurs literacko-plastyczny dla szkół STO “Myślę o niebieskich migdałach”. Celem tegorocznej edycji...

Czytaj więcej

Życzenia Wielkanocne

Życzenia Wielkanocne

środa, 8 Kwiecień, 2020

ŻYCZENIA

Czytaj więcej

Ważne

Ważne

niedziela, 22 Marzec, 2020

Drodzy rodzice,

informujemy, że w związku z ogłoszonym stanem epidemii zawieszenie lekcji w szkołach publicznych i niepublicznych przedłużono do rozpoczęcia...

Czytaj więcej

Obiady

Odwołaj OBIADY !!!

piątek, 13 Marzec, 2020

Szczegóły na plakacie

Czytaj więcej