zmiana czesnego

Zmiana czesnego

piątek, 24 Czerwiec, 2022

Drodzy Rodzice!

Społeczny aspekt naszej szkoły to między innymi nasza wspólna odpowiedzialność za bezpieczeństwo jej funkcjonowania, m.in. za bezpieczeństwo finansowe. W związku z okolicznościami, które wpływają na znaczny wzrost kosztów funkcjonowania szkoły, jesteśmy zmuszeni do podwyższenia czesnego przypadającego na każdego ucznia.

Od 1 października 2022 r. organ prowadzący szkołę - Zarząd SKT nr 232- wprowadza następujące zmiany:

- wzrost czesnego z kwoty PLN 1450,00 do kwoty 1750,00 PLN;

- kwota czesnego na drugie i kolejne dziecko w kwocie 1450,00 PLN (zniżka w wysokości 300,00 zł w stosunku bazowej kwoty czesnego na drugie i każde kolejne dziecko uczęszczające w tym samym czasie do naszej szkoły).

Zmiany te mają na celu zapewnienie funkcjonowania szkoły na obecnych zasadach i poziomie edukacyjnym, tj. przede wszystkim utrzymanie stałej kadry nauczycielskiej gwarantującej wysoki poziom nauczania (jesienią 2022r. planowany jest wzrost wynagrodzeń dla nauczycieli o około 10%), a także pokrycie wzrostu innych kosztów stałych spowodowany inflacją (m.in. czynsz i media).

W związku z tą decyzją w okresie wakacyjnym będziemy przesyłali do Rodziców treść aneksów do umów o świadczenie usług oświatowych.

W przypadku pytań prosimy o kontakt na następujący adres mailowy: zarzad@jaskolka100.org

Z poważaniem!

Zarząd SKT nr 232 ST0

Ranking szkół

Ranking Szkół Podstawowych Warszawa 2022r

wtorek, 12 Lipiec, 2022

Ranking Szkół Podstawowych Warszawa 2022

Nasza szkoła zajęła 11. miejsce w rankingu warszawskich szkół podstawowych.

W rankingu wzięło udział  3...

Czytaj więcej

Wyniki egzaminów kl. VIII

Wyniki egzaminów kl. VIII

sobota, 2 Lipiec, 2022

Oto wyniki egzaminu ósmoklasisty!

Dziękujemy naszym uczniom i nauczycielom za ogrom pracy włożony w przygotowanie do egzaminu. Takie wspaniałe wyniki to...

Czytaj więcej

wyprawka

Wyprawka pierwszoklasisty

sobota, 2 Lipiec, 2022

Treść na plakacie

Czytaj więcej

pożegnanie kl. 8

Pożegnanie kl. VIII

niedziela, 26 Czerwiec, 2022

POŻEGNANIE UCZNIÓW KLAS ÓSMYCH

22 czerwca odbyło się w naszej szkole uroczyste pożegnanie uczniów klas ósmych. W programie uroczystości były: filmy...

Czytaj więcej