Sukcesy uczniów

Miło nam poinformować, że 26 marca wzięliśmy udział w zmaganiach dzielnicowych w badmintonie. Reprezentanci Stanisław i Franciszek Głowaccy ostatecznie zajęli II miejsce ulegając tylko chłopcom z SP nr 80, natomiast reprezentantki Pola Kukiełka i Jagna Brzozowska zdobyły cenne doświadczenie uczestnicząc pierwszy raz w tego typu imprezie.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!
Katarzyna Smolarczyk
Roland Kolasiński

 

Miło nam poinformować, że Nasza Szkoła zajęła III miejsce w kategorii drużynowej chłopców i VIII w kategorii drużynowej dziewcząt na Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w pływaniu w rocznikach 2006-2010.
Sztafety wystartowały w składach:
Kategoria dziewcząt:
Dancewicz Antonina
Szawłowska Alicja
Dudzic Zofia
Kukiełka Olena
Maksymiuk Kinga
Ziembicka Emilia
Gilewska Agnieszka
Knabben Ewa
Kategoria chłopców:
Matłosz Franciszek
Zawłocki Kajetan
Baecker Franciszek
Nowakowski Ignacy
Cieśliński Jan
Miklaszewski Aleksander
Boczkowski Bartosz
Miziński Michał

Dodatkowo z dumą informujemy o indywidualnych osiągnięciach Naszych podopiecznych:

Zawłocki Kajetan II miejsce stylem dowolnym na dystansie 25m

Baecker Franciszek II miejsce stylem grzbietowym na dystansie 25m

Dudzic Zofia III miejsce stylem grzbietowym na dystansie 25m

Nowakowski Ignacy III miejsce stylem dowolnym na dystansie 25m

Serdecznie gratulujemy Naszym najmłodszym pływakom !!!
Katarzyna Smolarczyk
Roland Kolasiński

 

Szanowni Państwo!

Z radością informuję, że Aleksandra Kowalczewska, Jakub Gisko i Maciej Piworowicz z klasy 3a gimnazjum znaleźli się wśród laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego ŻYCIE MIĘDZY WIERSZAMI. Szczegółowe wyniki poznamy podczas uroczystej gali w najbliższy piątek.

To wielkie wyróżnienie!
Serdecznie gratuluję!!!
Anna Fligiel- Żuczek

 

Serdecznie gratulujemy wysokich wyników w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z Języka Angielskiego - OLIMPUS.

Klasy 4-te

Aleksander Dubis - miejsce 4, dyplom laureata, nagroda książkowa
Nadia Shaibani - miejsce 5, dyplom laureata, nagroda książkowa
Hanna Naworol - miejsce 7, dyplom laureata
Urszula Solan - miejsce 9, dyplom laureata
Iga Kukiełka - miejsce 9, dyplom laureata
Olena Kukiełka - miejsce 9, dyplom laureata
Zofia Dudzic - miejsce 10, dyplom laureata

Klasy 5-te

Jan Cieśliński - wynik 100% - miejsce 1, grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa
Łukasz Golicki - miejsce 3, dyplom laureata, nagroda książkowa
Olivia Nguyen - miejsce 3, dyplom laureata, nagroda książkowa
Gabriela Stawowska - miejsce 5, dyplom laureata, nagroda książkowa
Aleksander Miklaszewski - miejsce 7, dyplom laureata
Anna Osińska - miejsce 7, dyplom laureata
Jakub Dębski - miejsce 7, dyplom laureata
Jan Berry - miejsce 8, dyplom laureata
Lidia Strzelczyk - miejsce 9, dyplom laureata

Klasy 6-te

Bartosz Boczkowski - miejsce 3, dyplom laureata, nagroda książkowa
Kacper Kłoczewiak - miejsce 5, dyplom laureata, nagroda książkowa
Alicja Wołynko - miejsce 7, dyplom laureata
Magdalena Jędrzejczak - miejsce 8, dyplom laureata
Aleksander Hryniewicz - miejsce 9, dyplom laureata
Nikodem Mielniczuk - miejsce 9, dyplom laureata

W szczególności chcielibyśmy pogratulować Alexandrowi Dubisowi - uczniowi klasy 2-giej, który podjął wyzwanie przystąpienia do olimpiady dla klasy 4-tej, uzyskując wynik 95%.

Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach konkursu!

Justyna Zdunek
 

 

Z wielką radością informujemy, że Mateusz Stawowski został finalistą Olimpiady Matematycznej Juniorów (OMJ). OMJ to ogólnopolskie zawody matematyczne, o wysokim standardzie merytorycznym, skierowane do uczniów szkół podstawowych oraz oddziałów gimnazjalnych. Poprzez zmagania z zadaniami konkursowymi, finaliści OMJ zyskują solidne podstawy merytoryczne i uprawnienia przy rekrutacji do niemal wszystkich szkół średnich w Polsce.

Gratulujemy!!!

 

Z przyjemnością przedstawiamy wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej Pionier

Laureaci:

1. Maria Kononiuk
2. Pola Kukiełka
3. Michał Brzozowski
4. Zofia Strzelczyk
5. Mateusz Stawowski
6. Szymon Cohen

Wyróżnienia:

1. Olena Kukiełka
2. Kinga Maksymiuk
3. Nikodem Mielniczuk
4. Gabriela Solan
5. Magdalena Garbarczyk
6. Damian Łuczak
7. Franciszek Bernat
8. Martyna Wojtiuk
9. Eduardo Knabben
10. Aleksandra Kowalczewska
11. Mateusz Dzięcioł
12. Maria Bejm
13. Barbara Kutyna
14. Piotr Piekut
15. Jakub Gisko
16. Jan Kalinowski
Gratulujemy!!!

 

II Diagnoza matematyczna z GWO 2018/2019

wyniki egzaminów zewnętrznych:
● diagnoza 2 - ogólnopolska z GWO: kl 6 stopień skali Stanin (9) najwyższy
● diagnoza 2 - ogólnopolska z GWO: kl 7 stopień skali Stanin (9) najwyższy

 

 

Szanowni Państwo,

Dnia 21 listopada 2018 obyła się XXIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny. W matematycznej
rozgrywce wzięło udział ponad 61 tysięcy uczestników.

Z naszej szkoły zostało wyróżnionych aż 16 uczniów z klas 1-6 - oto oni:

Nagrodę główną, czyli tygodniowy pobyt na obozie matematycznym otrzymali:
1. Kajetan Zawłocki kl.3
2. Olena Kukiełka kl.4

Bardzo dobre wyniki otrzymali:
1.Marek Bik kl.3
2. Filip Bowtruczuk kl.3
3. Antonina Dancewicz kl.3
4. Iga Kukiełka kl.4
5.Jan Cieśliński kl.5
6. Łukasz Golicki kl.5
7. Kinga Maksymiuk kl.5
8.Nikodem Mielniczuk kl.6
9. Helena Radziwon kl.6

Dobre wyniki otrzymali:
1. Staś Dancewicz kl.2
2. Franek Matłosz kl.3
3. Agnieszka Gilewska kl.6
4. Kacper Kłoczewiak kl.6
5. Aleksander Hryniewicz kl.6

Gratulujemy!!!

 

Szanowni Państwo,

z przyjemnością ogłaszamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego: Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus:

1. Pola Kukiełka 7a
2. Damian Łuczak 7b
3. Maria Kononiuk 7b
4. Zosia Strzelczyk 7b
5. Aleksandra Kowalczewska 3a
6. Mateusz Stawowski 8b
7. Melania Michalska 7a
8. Gabrysia Solan 7b
9. Marysia Bejm 3a

Gratulujemy!!!

 

TENIS STOŁOWY (XI 2018)
Na Mistrzostwach Dzielnicy Bielany z Tenisa Stołowego naszą szkołę reprezentowała drużyna Dziewcząt i Chłopców, zajmując odpowiednio II i IV miejsce w całym Turnieju !

Festiwal Badmintona: (XI 2018)

Miło nam poinformować o wzięciu udziału w II Bielańskim Festiwalu Badmintona gdzie naszą szkołę reprezentowali Uczniowie w trzech kategoriach: Chłopcy 2006 i młodsi, Chłopcy 2003-2005 oraz Dziewczęta 2003-2005

Turniej zakończył się dominacją naszych Uczniów zajmując odpowiednio

I miejsce w kategorii Chłopcy 2006 i Młodsi
- Reprezentanci Fanek i Staś Głowaccy

I miejsce w kategorii Dziewczęta 2003-2005
- Reprezentantki Magda Brendota i Zuzia Muszyńska

III miejsce w kategorii Chłopcy 2003-2005
- Reprezentanci Mateusz Dzięcioł i Błażej Olzak

Na uwagę zasługuje fakt, że bracia Głowaccy bronili tytułu sprzed roku !!!

 

 

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informuję, że do II etapu Kuratoryjnego Konkursu z Matematyki przeszło siedmioro uczniów z naszej szkoły:

klasy 3gim
Aleksandra Kowalczewska

klasy 8
Mateusz Stawowski

Klasy 7
Maria Kononiuk
Pola Kukiełka
Damian Łuczak
Zosia Strzelczyk
Martyna Wojtiuk

Gratulujemy i trzymamy kciuki w II etapie

 

 

Diagnoza matematyczna z GWO 2018/2019

wyniki egzaminów zewnętrznych:
● diagnoza 1 - ogólnopolska z GWO: kl 6 stopień skali Stanin (9) najwyższy
● diagnoza 1 - ogólnopolska z GWO: kl 7 stopień skali Stanin (9) najwyższy

 

                      Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2017/2018
                                    Matematyka 2017/2018
wyniki egzaminów zewnętrznych:
● diagnoza 1 - ogólnopolska z GWO: kl 5 stopień skali Stanin (9) najwyższy
● diagnoza 1 - ogólnopolska z GWO: kl 6 stopień skali Stanin (8) b. Wysoki
● diagnoza 2 - ogólnopolska z GWO: kl 5 stopień skali Stanin (9) najwyższy
● diagnoza 2 - ogólnopolska z GWO: kl 6 stopień skali Stanin (9) najwyższy
● diagnoza 3 - ogólnopolska z GWO: kl 5 stopień skali Stanin (9) najwyższy
● diagnoza 3 - ogólnopolska z GWO: kl 6 stopień skali Stanin (9) najwyższy

 

                            Ogólnopolski sprawdzian dla klas 6:
● język polski i matematyka – całość: szkoła 72%, Polska 47%
● matematyka , spr rachunkowa: szkoła 66%, Polska 39%
● modelowanie matematyczne: szkoła 79%, Polska 37%
● rozumowanie i tworzenie strategii – szkoła 74%, Polska 16%
6 uczniów z klas szóstych realizowało indywidualny program z matematyki.
3 uczniów z klas 5 realizowało indywidualny program z matematyki.
1 uczeń z klasy 2 realizował indywidualny program z matematyki.

 

                              Konkursy matematyczne
              1. Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”
Wynik Bardzo dobry
Kajetan Zawłocki
Olena Kukiełka
Wyróżnienia:
Bowtruczuk Filip
Kukiełka Iga
Jędraszewska Łucja
Garbarczyk Anna
Gilewska Agnieszka
Przedpełski Franek
Jędrzejczak Magda
Kononiuk Maria
Kukiełka Pola
Łuczak Damian
Michalska Melania
Duszyńska Emilia
Solan Gabriela
Bień Stanisław
Strzelczyk Zofia

 

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

informujemy, że Centralna Komisja Egzaminacyjna ogłosiła wyniki egzaminu gimnazjalnego 2018 r.

Nasza Szkoła uzyskała następujące wyniki z poszczególnych części egzaminu:

JĘZYK POLSKI: średnia Naszej Szkoły 85%, średnia Warszawy 76%

HISTORIA: średnia Naszej Szkoły 84%, średnia Warszawy 69%

PRZEDMIOTY PRZYRODNICZE: średnia Naszej Szkoły 80%, średnia Warszawy 66%

MATEMATYKA: średnia Naszej Szkoły 82%, średnia Warszawy 64%

JĘZYK ANGIELSKI PODSTAWOWY: średnia Naszej Szkoły 98%, średnia Warszawy 84%

JĘZYK ANGIELSKI ROZSZERZONY: średnia Naszej Szkoły 92%, średnia Warszawy 70%

 

Uczniom i przygotowującym ich nauczycielom gratulujemy świetnych wyników !!!

 

 

Sukcesy sportowe

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie,

Z radością informuję, że 14 marca na pływalni CRS Bielany przy ulicy Lindego 20 odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Bielany Szkół w Pływaniu.

W kategorii młodzież (rok urodzenia 2002-2004) sztafeta naszych chłopców w składzie Jan Ratajski, Jakub Kowalczyk, Błażej Olzak, Michał Kozak, Bartosz Krzemiński, Piotr Piekut zajęła doskonałe 3 miejsce na dystansie 6x25 m stylem dowolnym. Świetnie zaprezentował się również Bartosz Krzemiński uczeń trzeciej klasy Naszego Gimnazjum, który na dystansie 50 m stylem klasycznym zajął 3 miejsce.

 

Informuję, że drużyna Naszej Szkoły zajęła I miejsce w Mistrzostwach Warszawy Szkół Niepublicznych w Tenisie Stołowym.

Na sukces drużyny składały się następujące osiągnięcia indywidualne:

Maria Bejm - I miejsce w grze pojedynczej dziewcząt

Zuzanna Muszyńska - II miejsce w grze pojedynczej dziewcząt

Jakub Sobiecki - I miejsce w grze pojedynczej chłopców

Maria Bejm i Zuzanna Muszyńska - I miejsce w grze deblowej dziewcząt

Jakub Sobiecki i Filip Łukaszewicz - I miejsce w grze deblowej chłopców.

Klasyfikacja drużynowa (klasy VII oraz II i III gimnazjum):

I miejsce - Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 STO

II miejsce - Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 74 III miejsce - Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 81 ,,Rodzice Dzieciom"

 

Miło mi poinformować, że drużyna chłopców reprezentująca Naszą Szkołę zajęła IV miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w Koszykówce (kategoria wiekowa klasy VII oraz II-III gimnazjum).

 

Informujemy, że nasze dziewczęta z klas drugich gimnazjum: Maria Bejm i Julia Muszyńska zajęły II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w Tenisie Stołowym.

 

Ogromne gratulacje dla medalistów oraz słowa uznania dla wszystkich uczestników.