Wolontariat

DRODZY RODZICE,                                                 

Cudowne kobiety, które przyjechały do Warszawy ze swoimi dziećmi spod Lwowa i zamieszkały na Bielanach potrzebują naszej pomocy. Potrzeby małych dzieci zostały zaspokojone darami, które uzbierały klasy 1a i 3a za co bardzo dziękujemy. Teraz potrzebują pomocy starsze dzieci i mamy. Lista potrzeb- rzecz, którą możemy podarować czy zakupić w linku - proszę pisać TAK.

Wszystkie rzeczy zbieramy do 4 marca (do piątku) w budynku przy ul.Wolumen 3.

https://liblink.pl/8i3D4LNUCT

 

„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”

Tradycją naszej szkoły stała się coroczna akcja Szlachetnej Paczki, w której z ogromnym zaangażowaniem biorą udział uczniowie z rodzicami.

W tym roku, w dzięki klasom I-IV, paczki świąteczne otrzymało 5 najbardziej potrzebujących rodzin. Pomagamy już od około 10 lat. Wcześniej współpracowaliśmy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej dzielnicy Śródmieście, a od kilku lat z OPS dzielnicy Praga Południe.

Klasy V-VIII, uczące się przy ul. Bogusławskiego, z ogromnym zaangażowaniem wsparły Dom Dziecka i przygotowały paczki świąteczne dla 2 rodzin, w których to samotnie wychowujący rodzice codziennie pokonują ogromne trudności, przełamują społeczne, a także finansowe bariery w trosce o dobro i zdrowie swoich niepełnosprawnych dzieci.

Kiermasz

sobota, 7 Maj, 2022

Treść na plakacie