Zajęcia dodatkowe dla uczniów

Terminy konsultacji

                                     Zajęcia dodatkowe

PONIEDZIAŁEK

8:00-8:45          Fakultet J.hiszpański kl. 6 - Karolina Ćwik

                          Fakultet J.polski -  Grażyna Kilian

                          Fakultet J.polski kl. 6B - Magdalena Sadowska-Maciejewska

                          Konsultacje J.angielskiego kl. 6B - Magdalena Jończyk

                          Uczeń zdolny kl.5 - Alicja Pałys

                          Kółko piłkarskie kl.1-3  Maria Wąsowska

14:45-15:30      Ceramika - Urszula Michalska

                          Matematyka dla asów kl.3 - Alicja Pałys

15:00-15:45      Mikstura dla początkujących

15:15-16:00      Konsultacje Informatyka/technika kl. 4,5

                          Fakultet Przyroda - Maria Wąsowska

15:30-16:15      Ceramika - Urszula Michalska

                          Konsultacje Matematyka - Alicja Pałys

15:45-16:30      Fakultet j.niemiecki kl.5 - Marta Jurgiel-Kawczyska

WTOREK

14:45-15:10        Fakultet J.angielski kl. 5A - Justyna Zdunek

                            KET kl. 5B - Danuta Aktonorowicz

14:45-15:30        Kółko teatralne - Ewa Trochim

                            Informatyka kl.2-3 Marzena Hobgarska-Zych

15:15-16:00         Zumba - Dominika Bronecka-Henc

15:30-16:15         Uczeń zdolny kl. 6A - Alicja Pałys

                             Dziennikarskie kl. 4-6 Grażyna Kilian

ŚRODA

12:35                     DELE - Karolina Ćwik

13:35                   Konsultacje - Hiszpański - Karolina Ćwik

14:25-15:10        Konsultacje - Justyna Zdunek

14:45-15:30        Koło - Hiszpański kl. 3 - Karolina Ćwik

                            Plastyczne kl. 1-3 - Katarzyna Krzemińska

14:55-15:40        Konsultacje - Przyroda - Maria Wąsowska

15:45-16:130      Tenis stołowy - Grzegorz Możański

CZWARTEK

14:25-15:10       Fakultet - J.angielski kl. 6A - Justyna Zdunek

14:45-15:30       Przyrodnicze kl. 1-3 -Ewa Bogucka

                          Igiełka kl. 1-3 - Iwona Krajewska-Różalska

15:15-16:00     Fakultet - Historia - Monika Giermakowska

PIĄTEK

8:00-8:45         Konsultacje - J.angielski kl. 5B - Danuta Aktonorowicz

                         Fakultet - Matematyka kl.5,6 - Alicja Pałys

                         Fakultet - J.hiszpański kl. 5 - Karolina Ćwik

                         Koło - Zabawy matematyczne - Bożena Krzyżanowska

                         Fakultet - J.angielski kl. 6B - Magdalena Jończyk

14:25-15:10     Fakultet - J.hiszpański - Karolina Ćwik

                         Koło - Informatyka Scratch kl.4 - Marzena Hobgarska-Zych

14:45-15:30     Twórcze myślenie kl.4 - Marta Lipska-Gędziorowska

                         Podróżnicze kl. 1-3 Iwona Krajewska-Różalska

15:35-16:20     Twórcze myślenie kl.5 - Marta Lipska-Gędziorowska   

SOBOTA

                             Dreptaki - Marzena Hobgarska-Zych